Fırsat Zamanı

Prestashop Tema

Prestashop Tema

Nedir? Ne İşe Yarar?


Prestashop, internet üzerinden alışveriş yapmamızı sağlayan web sitelerinin temelini oluşturan, açık kaynak kod sistemlerinden birisidir. Bu sistem, Php diliyle yazılmış ve MySQL veri tabanına sahiptir. Prestashop sistemi günümüzde en sık kullanılan e-ticaret sitelerinin altyapısını oluşturmaktadır. Bu nedenle de Prestashop tema hususunda birçok farklı özellikler ortaya çıkmaktadır. Öncelikle Prestashop nedir, ne işe yarar ona bakalım. Daha sonra temalar hakkında bilgiler paylaşalım.

Günümüzde e-ticaret için aktif olarak kullanılan Prestashop sistemi birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar;


 • Kolay kurulum imkanı sunar.

 • E-ticaret sitesini kolay ve hızlı bir biçimde yönetmeyi sağlar.

 • Farklı birçok ödeme modülü bulunur. Bunların da kullanımı basittir.

 • Bankaların sanal pos modüllerini kullanma imkanı sunar.

 • İstenildiği kadar ürün görseli ekleme imkanı verir.

 • Ürünlere tanıtım yazıları eklenebilir ayrıca müşterilerin yorum yapması için ayrı bir alan da hazırlanabilir.

 • Penta ve Arena gibi tedarik sistemlerini kullanma imkanı sunar.

 • Farklı birçok Prestashop tema seçeneği bulunur.

 • Birçok dil eklenti paketi bulunur.

 • Alışveriş ve ödeme yöntemleri anlamında oldukça güvenli bir sistemdir.

 • Tek tıkla sosyal medyada ürün reklamı yapmanızı sağlar.

Prestashop Temaları Nedir?

Prestashop tema çeşitleri oldukça sınırsızdır. Özellikle 2020 Prestashop tema tasarımları, kullanıcılara birçok farklı tema imkanı sunar. Kendi firmanızın tarzı neyse ona uygun temaları rahatlıkla bulmanız mümkündür. Bununla beraber tema hazırlayan ve tema tasarlayan firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. Var olan tasarımları kullanmak aslında size belki de pek avantaj sağlamaz. Ama sitenize özel bir tema için profesyonel destek alırsanız, görünümünüzle rakiplerinizden sıyrılır ve farkınızla da adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Günümüzde güvenilir ve rahat online alışveriş için çözüm oluşturma, duyarlı Prestashop temalarıyla basit bir hale getirilmektedir. Bu açık kaynaklı çevrimiçi mağaza yönetim sisteminin kullanımı son derece kolaydır bununla beraber son derece işlevsel ve esnektir. Çeşitli eklentileri ve uzantıları destekler ve hemen hemen her tarzı kapsayan çok çeşitli temalarla çalışır. Prestashop sayesinde çok fazla şey yapmak zorunda kalmadan e-ticaret firmanızı rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Özel olarak e-Ticaret web siteleri için tasarlanan Prestashop ve sizler için hazırlanan yazılımları destekleyen temalardan herhangi biriyle işlerinizi daha iyi bir noktaya getirmeniz mümkün. Temaların değiştirilebilirliği, temalara farklı özelliklerin eklenmesi, sistemin çeşitli modülleri sayesinde her türlü çevrimiçi mağazayı harika bir hale getirmek mümkün. Moda ve sağlıktan, beslenme ve teknolojiye kadar, Prestashop tema seçeneklerini kullanarak oluşturabileceğiniz birçok e mağaza türü vardır. Prestashop hem küçük hem de büyük işletmeler için mükemmel bir şekilde uygundur. Aynı zamanda mobil uyumludur ve herhangi bir cihazdan yöneticiye erişim sağlar. Duyarlı yönetici paneli kullanıcı dostudur, hatta yeni mağaza sahiplerine bile her sektörde gerçek bir profesyonel gibi uzmanlaşma seçeneği sunar. Prestashop temaları sayesinde siparişlerinizi takip edebilir, satış raporlarını kontrol edebilir ve hatta Prestashop ile birlikte gelen pazarlama araçlarından yararlanabilirsiniz. Bütün bunlar ve daha fazlası en sevdiğiniz cihazı kullanarak yapılabilir. Kısacası dünyanın neresinde olursanız olun yeni çevrimiçi mağazanızı herhangi bir cihazdan yönetebilirsiniz.


Farklı ve Zengin Prestashop Tema Seçenekleri

Prestashop tema seçenekleri birçok çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Örneğin giyim online mağazaları için farklı temalar varken, elektronik ürün satan mağazalar için farklı temalar vardır. Güzel tasarımlı ve kullanıcı dostu bir Prestashop teması kullanarak anında birden fazla niş mağaza oluşturabilirsiniz. Farklı endüstrilerde çok sayıda müşteri Prestashop temaları ile harika online mağazalar oluşturmaktadır. Temalar, moda, elektronik, mobilya, saat, çiçek ve kozmetik mağazaları için önceden tasarlanmış demolara sahiptir. Tüm bu farklı türde web mağazalarını, tek bir güçlü tema ile harika bir hale getirebilirsiniz. Tema satın almadan önce demoları inceleyerek kontrol edebilir, mağazanıza en uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

En hızlı ve rahat alışveriş deneyimi için tasarlanan temalar en sık tercih edilenlerdendir. Özellikle ödeme kısmı müşterilerin önem verdiği alanlardan olduğu için bu anlamda kullanıcı dostu temaları tercih etmenizde fayda var.

Sizler de gıda, moda, mücevher ve hatta elektronik için e-mağaza açıyor olabilirsiniz. Tüm istek ve taleplerinizi karşılayan sağlam bir Prestashop teması sizin işinizi görecek ve müşterilerinizi de mutlu edecektir.


Prestashop Tema | Prestashop Temaları | Prestashop Türkçe Tema


Prestashop Temalarına Ulaşmak İçin Linke Tıklayın.